________________________________________________________________________________________________________________________________________

July 12, 2013

Disney goes fashion

Today I will show you Minnie living her dream differently than we are used from Disney times in the past. From moral point of view, there are mainly contradictory responses because of today's look a la skinny model. I agree, but what we can do about this trend. After all, even cute Disney has to keep pace with this tendency. Generaly, I see the video as delightful distraction and Miss Minnie's repertoire extension. And extravagant Anna Dello Russo with cherry berry in her hair is top! What says your moral awareness? Here you go, I wanna here it all :)

Dnes vám priblížim Minnie žijúcu svoj sen inak, ako sme zvyknutí z Disney čias dávno minulých. Z morálneho hľadiska sú na video rozporuplné ohlasy hlave kvôli looku á la vyziabnutá modelka dnešnej doby. Prikláňam sa, ale s týmto trendom asi aj tak nič nespravíme. Veď aj zlatý Disney musí držať krok s dobou.. Celkovo však video hodnotím ako rozkošné rozptýlenie a rozšírenie repertoáru slečny Minnie... A extravagantná Anna Dello Russo s pichnutou čerešňou vo vlasoch je najviac top! Čo hovoríte vy a vaše morálne povedomie? Sem s tým, všetko chcem počuť :)1 comment: